Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ONYX HOME

Świętojańska 104A/3 Gdynia

Mapa

600 702...

600 702 493

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

onyxhome.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Alicja Olczyk
  • Daniel Śmigiel
  • Joanna Chałubowicz
  • +3

O nas

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Pakiet naszych usług obejmuję pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie oraz najmie nieruchomości. Jesteśmy z Państwem w czasie całego procesu realizacji zlecenia, począwszy od wyszukania odpowiedniej nieruchomości lub nabywcy, negocjowania warunków umowy, aż do momentu przekazania przedmiotowej nieruchomości.

Naszym klientom zapewniamy:

realizację zlecenia pod nadzorem licencjonowanego pośrednika,
weryfikację stanu prawnego nieruchomości,
profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji,
przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub najmu,
pomoc w negocjacjach ceny i ustalaniu warunków umowy,
współpracę ze sprawdzonymi notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi i doradcami kredytowymi.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

11

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia ONYX HOME

Filtruj

475 000 zł36,84 m² 12 893,59 zł/m²

Daniel Śmigiel

Daniel Śmigiel

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko W biurze onyx home. Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na...

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł5 100 m² 170 zł/m²

Daniel Śmigiel

Daniel Śmigiel

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home ! Przedmiotem sprzedaży jest działka pod budownictwo usługowo-mieszkaniowe, położona...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł33 500 m² 21 zł/m²

Daniel Śmigiel

Daniel Śmigiel

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W biurze onyx home! Mierzyno, gmina Gniewino, powiat Wejherowo, województwo pomorskie - działka...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł114,34 m² 18 366,28 zł/m²

Natalia Łukasiewicz

Natalia Łukasiewicz

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 114,34 m + 2,87 m komórka lokatorska. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń. 1 aranżacja na...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 000 m² 2 300 zł/m²

Daniel Śmigiel

Daniel Śmigiel

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home ! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w znanej, kaszubskiej...

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł53,10 m² 10 998,12 zł/m²

Natalia Łukasiewicz

Natalia Łukasiewicz

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe doskonale skomunikowane! Duża loggia! Powierzchnia mieszkania 53,10m + 4m piwnica. Skm 4 minuty pieszo. Szybki dojazd do...

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,76 m² 7 090,50 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W onyx home! idealne mieszkanie pod względem lokalizacji! doskonałe dla rodziny! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą...

Szczegóły ogłoszenia

39,46 zł/m²73,50 m² 2 900 zł

Daniel Śmigiel

Daniel Śmigiel

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy nadający się praktycznie pod każdego rodzaju biznes wymagający pomieszczeń dla pracowników lub miejsca do spotkań...

Szczegóły ogłoszenia

230 685 zł1 183 m² 195 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane W otulinie lasów! Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone w Gościcinie, przy ul. Pomorskiej. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,10 m² 16 451,02 zł/m²

Natalia Łukasiewicz

Natalia Łukasiewicz

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 54,10 m + 1,68 m piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu...

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

Daniel Śmigiel

Daniel Śmigiel

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament w prestiżowej lokalizacji - zapraszamy do zapoznania z nową ofertą od Onyx Home. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne...

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł5 205 m² 107,59 zł/m²

Daniel Śmigiel

Daniel Śmigiel

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży na wyłączność, dostępna tylko w biurze Onyx Home. Przedstawiamy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży gruntu...

Szczegóły ogłoszenia

436 600 zł2 183 m² 200 zł/m²

Natalia Łukasiewicz

Natalia Łukasiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana - Przyjaźń, ul. Szczęśliwa, gm. Żukowo, powiat kartuski, blisko Trójmiasta. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

Szczegóły ogłoszenia

69,57 zł/m²115 m² 8 000 zł

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Widoczność, prestiż, centrum- lokal usługowy 115m2 Na wynajem reprezentacyjny lokal usługowy położony w absolutnie topowej lokalizacji -...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł604 m² 248,34 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko W onyx home! karwia twoje miejsce nad bałtykiem! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 604 m2 położona w Karwi...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,86 m² 14 623,73 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes zasługuje na najlepsze miejsce! tylko U nas! lokal W bardzo dobrym stanie , Z dużym zapleczem I potencjałem mieszkaniowym...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 007 m² 33,26 zł/m²

Natalia Łukasiewicz

Natalia Łukasiewicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W sprzedaży działka w malowniczej kaszubskiej wsi Sulicice, w części miejscowości nazwanej Ameryką. Zaledwie 8 km od piaszczystej plaży...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,94 m² 10 938,32 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko W onyx home! nowość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż pięknie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,94 m2 zlokalizowane...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej ! 0% - prowizji od kupującego ! lokalizacja: inwestycja żurawia łąka znajduje się w Rumi przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla tych, którzy cenią naturę I spokój! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,59 m2, zlokalizowane na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko W onyx home! okazja! mieszkanie dostępne od zaraz! szybka transakcja! nie przegap tej oferty! Na sprzedaż wyjątkowo przytulne, kameralne...

Szczegóły ogłoszenia

725 900 zł66 m² 10 998,48 zł/m²

Natalia Łukasiewicz

Natalia Łukasiewicz

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 + piwnica około 2 m2. Posiadające 2 poziomy. Stan prawny: pełna własność bez obciążeń....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 600 zł136,44 m² 7 304,31 zł/m²

Alicja Olczyk

Alicja Olczyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Nowa , kameralna inwestycja trzypoziomowych domów Z poddaszem I prywatnymi ogrodami powstaje W spokojnej części rumi przy ulicy morelowej!...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij